Dnes je 20. 5. 2019  - Svátek má Zbyšek

Ing. Jiří Carbol

Senátor Parlamentu České republiky


Volební obvod 69
frýdecko-místecko, frýdlantsko

Aktuality


Středa  24.2.2016

Benefiční koncert Hradišťanu s Jiřím Pavlicou byl beznadějně vyprodán

Středeční večer 24. února 2016 patřil v kostele sv. Jana a Pavla v Místku významnému a oblíbenému hudebnímu tělesu – Hradišťanu v čele s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou. Koncert pořádala Charita Frýdek-Místek ve spolupráci s farností Místek. Na tři sta padesát návštěvníků koncertu přivítala Renáta Zbořilová z Charity Frýdek-Místek.
Během koncertu zazněly písně lidové, písně o lásce, zhudebněné texty Jana Skácela a také píseň s prvky jednoho afrického jazyka. Celkově byl koncert laděn vzhledem k postní době spíše meditativně. Posluchači tak měli možnost rozjímat a ztišit se. Atmosféra v kostele byla velmi příjemná a návštěvníci si koncert užívali plnými doušky. Tomu také nasvědčoval závěrečný několikaminutový aplaus ve stoje.
„Děkuji všem návštěvníkům koncertu, že přišli podpořit činnost Charity a také všem partnerům, bez jejichž podpory bychom koncert stěží zrealizovali“ sdělil ředitel Charity Frýdek-Místek Martin Hořínek.
Závěrečného slova se ujal senátor Jiří Carbol, který převzal nad koncertem záštitu. Poděkoval umělcům za krásný koncert a návštěvníkům, že svou přítomností podpořili dobrou věc. V neposlední řadě také vzpomněl na pracovníky Charity Frýdek-Místek a děkoval za jejich práci a obětavost.
„Výtěžek koncertu použijeme na podporu a rozvoj služeb pro seniory a osoby se sníženou soběstačností, tedy na nákup zdravotních kompenzačních pomůcek, materiálové vybavení a zvýšení dostupnosti těchto služeb pro klienty,“ dodal Martin Hořínek.

fotogalerie: www.jiricarbol.cz/fotogalerie/2016-02-25-2016-02-25-beneficni-koncert-hradistanu-s-jirim-pavlicou-byl-beznadejne-vyprodan/


Přečteno: 1060x

Komentářezpět     nahoru     domů     tisk


Vyhledat na stránkách:Facebook
Odkazy


Aktuality - Moje politika - Životopis - Kalendář akcí - Fotogalerie - Zeptejte se


Copyright © 2014 Jiří Carbol. Všechna práva vyhrazena.