Dnes je 14. 12. 2018  - Svátek má Lýdie

Ing. Jiří Carbol

Senátor Parlamentu České republiky


Volební obvod 69
frýdecko-místecko, frýdlantsko

Aktuality


Úterý  26.1.2016

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek ve Frýdku-Místku

Již v prvních lednových dnech zavítal předseda KDU-ČSL, Pavel Bělobrádek do Moravskoslezského kraje. V úterý 19.1.2016 se zúčastnil 5. zasedání Okresního výboru KDU-ČSL Frýdek – Místek, rozšířené o předsedy místních organizací. Schůze se konala v sále Národního domu. Ve svém projevu Pavel Bělobrádek vyhodnotil komunální volby, ocenil výsledek zejména 2. kola senátních voleb v MSK, který jednoznačně postavil do čela Ing. Jiřího Carbola, současného senátora. Politické novinky, projednávání zákonů, migrační krize, přijímání migrujících křesťanů, ekologie, připravované dotační tituly, budoucnost MSK ve vztahu k OKD, elektronická evidence tržeb, ochrana hranic a bezpečnost občanů před jarní vlnou migrantů do Evropy, to byly stěžejní témata, o kterých se dlouze diskutovalo.
Dlouhodobě říkáme, že jsme pro konkrétní pomoc konkrétním lidem, kteří jsou vystaveni agresi tzv. islámského státu. Nemůžeme odmítat pomoc potřebným. Můžeme však přijmout jen tolik a takových uprchlíků, kterým skutečně dokážeme pomoci a kteří o pomoc stojí a chtějí žít podle našich pravidel, sdělil v diskuzi předseda, Pavel Bělobrádek.
V závěru Pavel Bělobrádek popřál všem přítomným sílu nepodlehnout tlaku médií a okolí, falešným e-mailům, naopak, vyzval přítomné, aby neopouštěli křesťanské hodnoty, které nás zavazují pomáhat potřebným. Ale také nás zavazují je bránit a nedovolit nikomu, aby je zpochybňoval.


Přečteno: 874x

Komentářezpět     nahoru     domů     tisk


Vyhledat na stránkách:Facebook
Odkazy


Aktuality - Moje politika - Životopis - Kalendář akcí - Fotogalerie - Zeptejte se


Copyright © 2014 Jiří Carbol. Všechna práva vyhrazena.