Dnes je 14. 12. 2018  - Svátek má Lýdie

Ing. Jiří Carbol

Senátor Parlamentu České republiky


Volební obvod 69
frýdecko-místecko, frýdlantsko

Aktuality


Pátek  9.10.2015

Senátor Jiří Carbol převzal záštitu nad aukcí výtvarných děl, pořádanou Charitou Frýdek - Místek

Pátý ročník aukce výtvarných děl se uskutečnil v pátek 9. října 2015 v Rytířském sále Frýdeckého zámku. Svou přítomností nás poctil senátor Jiří Carbol, který nad aukcí převzal záštitu.
Dražitelé měli možnost vybírat z 69 děl od uznávaných umělců. Mezi draženými díly nechyběla ani díla našich klientů. Vyvolávací ceny byly příznivé a u některých děl se vyšplhaly na pěkné částky. Velký zájem byl o díla Olbrama Zoubka, Jana Odvárky, Rostislava Jaroše, Dalibora Valáška a jiných.
Aukci licitoval Jiří Krupica a společně s asistentkami byli oblečeni v kostýmech z období 30. let, což přispělo k ozvláštnění akce. O hudební doprovode se postarala Lucie Redlová. Atmosféra v Rytířském sále byla po celý večer velmi příjemná a chvílemi i dosti napínavá. Dražitelé si tak domů odnášeli nejen umělecká díla, ale také nevšední zážitky.
Výtěžek z letošní aukce ve výši krásných 138 800,-Kč bude použit na činnost středisek, která pracují se seniory (Charitní pečovatelská služba, Dům pokojného stáří, Oáza pokoje). Děkujeme všem dražitelům, kteří přišli podpořit dobrou věc.


zdroj: Charita Frýdek - Místek

fotagalerie: www.jiricarbol.cz/fotogalerie/2015-10-09--aktuality-senator-jiri-carbol-prevzal-zastitu-nad-aukci-vytvarnych-del--poradanou-charitou-frydek---mistek/


Přečteno: 871x

Komentářezpět     nahoru     domů     tisk


Vyhledat na stránkách:Facebook
Odkazy


Aktuality - Moje politika - Životopis - Kalendář akcí - Fotogalerie - Zeptejte se


Copyright © 2014 Jiří Carbol. Všechna práva vyhrazena.